Beğ - Der Beygircioğlu 8 : 2 Gölceğiz Spor 01.12.2019 09:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Köprübaşı 7 : 2 Moft Pelitçik 01.12.2019 09:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Bozyayla Spor 2 : 2 Terzili Spor 01.12.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Pelitçik Spor 15 : 5 Gecek Spor 01.12.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Derekışla 7 : 0 Yzk City 01.12.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
inceçay 4 : 0 Karacaoğlan Fc 01.12.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Sarıhasan 4 : 3 Akçayazı Yıldırım 01.12.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Eskice Spor 2 : 2 Sinanözü Spor 01.12.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Yukarızeytin Spor 7 : 3 Kuşçalı Spor 01.12.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Kışla Spor 7 : 0 Akören Spor 01.12.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Çetmi Gençlik 3 : 1 Gülderesi Spor 01.12.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Laçin Çamlıpınar 6 : 1 Mehdioğlu Gençlik 01.12.2019 13:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Balkaya Spor 2 : 2 Ham - Der Spor 01.12.2019 14:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Ovacıksuyu Spor 6 : 2 Bademce Spor 01.12.2019 15:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Demir Otomat Gökçedoğanspor 6 : 0 Gölet 01.12.2019 15:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Akçayazı Diriliş 2 : 9 Tekmen Spor 01.12.2019 16:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Köprübaşı 6 : 1 Pelitçik Spor 15.12.2019 09:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Çetmi Gençlik 6 : 2 Kışla Spor 15.12.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Sinanözü Spor 1 : 3 inceçay 15.12.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Beğ - Der Beygircioğlu 2 : 1 Terzili Spor 15.12.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Balkaya Spor 0 : 9 Laçin Çamlıpınar 15.12.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Derekışla 3 : 0 Sarıhasan 15.12.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Yukarızeytin Spor 0 : 1 Demir Otomat Gökçedoğanspor 15.12.2019 14:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Tekmen Spor 0 : 6 Ovacıksuyu Spor 15.12.2019 16:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Ovacıksuyu Spor 0 : 0 Laçin Çamlıpınar 22.12.2019 10:30 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Derekışla 0 : 0 Çetmi Gençlik 22.12.2019 10:30 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Beğ - Der Beygircioğlu 0 : 0 Demir Otomat Gökçedoğanspor 22.12.2019 11:30 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
inceçay 0 : 0 Köprübaşı 22.12.2019 11:30 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
inceçay 0 : 0 Beğ - Der Beygircioğlu 29.12.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Derekışla 0 : 0 Ovacıksuyu Spor 29.12.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Mehdioğlu Spor 0 : 10 Gölceğiz Spor 10.11.2019 09:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Balkaya Spor 5 : 2 Yzk City 10.11.2019 15:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Gölceğiz Spor 1 : 0 Yzk City 17.11.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Balkaya Spor 12 : 2 Mehdioğlu Spor 17.11.2019 13:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Balkaya Spor 5 : 3 Gölceğiz Spor 24.11.2019 12:00 Aydın Hoca Detaylar >>
Yzk City 15 : 0 Mehdioğlu Spor 24.11.2019 15:00 Rasim Dorak Detaylar >>
inceçay 6 : 5 Sarıhasan 10.11.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Akçayazı Diriliş 4 : 2 Derekışla 10.11.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Sarıhasan 3 : 0 Akçayazı Diriliş 17.11.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Derekışla 1 : 1 inceçay 17.11.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Akçayazı Diriliş 3 : 3 inceçay 24.11.2019 09:00 Murat Aydın Detaylar >>
Derekışla 6 : 2 Sarıhasan 24.11.2019 11:00 Doğan Hoca Detaylar >>
Bozyayla Spor 7 : 3 Kışla Spor 10.11.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Bademce Spor 3 : 2 istçorumder 10.11.2019 15:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Bozyayla Spor 7 : 0 istçorumder 17.11.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Kışla Spor 7 : 2 Bademce Spor 17.11.2019 14:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Bozyayla Spor 6 : 1 Bademce Spor 24.11.2019 10:00 Doğan Hoca Detaylar >>
Kışla Spor 9 : 2 istçorumder 24.11.2019 10:00 Murat Aydın Detaylar >>
Moft Pelitçik 6 : 3 Terzili Spor 10.11.2019 09:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Laçin Çamlıpınar 6 : 2 Ham - Der Spor 10.11.2019 14:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Laçin Çamlıpınar 7 : 4 Terzili Spor 17.11.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Moft Pelitçik 5 : 2 Ham - Der Spor 17.11.2019 16:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Terzili Spor 0 : 0 Ham - Der Spor 24.11.2019 09:00 Aydın Hoca Detaylar >>
Laçin Çamlıpınar 11 : 6 Moft Pelitçik 24.11.2019 15:00 Zafer Şahin Detaylar >>
Demir Otomat Gökçedoğanspor 4 : 2 Mehdioğlu Gençlik 10.11.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Akören Spor 5 : 4 Sinanözü Spor 10.11.2019 16:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Sinanözü Spor 1 : 1 Mehdioğlu Gençlik 17.11.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Demir Otomat Gökçedoğanspor 6 : 2 Akören Spor 17.11.2019 16:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Sinanözü Spor 6 : 3 Demir Otomat Gökçedoğanspor 24.11.2019 09:00 Doğan Hoca Detaylar >>
Akören Spor 3 : 1 Mehdioğlu Gençlik 24.11.2019 13:00 Zafer Şahin Detaylar >>
Pelitçik Spor 6 : 0 Karacaoğlan Fc 10.11.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Gülderesi Spor 6 : 3 Tekmen Spor 10.11.2019 13:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Karacaoğlan Fc 3 : 1 Gülderesi Spor 17.11.2019 15:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Pelitçik Spor 5 : 3 Tekmen Spor 17.11.2019 15:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Pelitçik Spor 6 : 2 Gülderesi Spor 24.11.2019 12:00 Doğan Hoca Detaylar >>
Karacaoğlan Fc 3 : 5 Tekmen Spor 24.11.2019 13:00 Rasim Dorak Detaylar >>
Köprübaşı 2 : 1 Boztepe Spor 10.11.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Ovacıksuyu Spor 4 : 0 Kuşçalı Spor 10.11.2019 14:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Kuşçalı Spor 5 : 4 Boztepe Spor 17.11.2019 11:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Köprübaşı 3 : 3 Ovacıksuyu Spor 17.11.2019 13:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Köprübaşı 5 : 2 Kuşçalı Spor 24.11.2019 10:00 Aydın Hoca Detaylar >>
Ovacıksuyu Spor 4 : 3 Boztepe Spor 24.11.2019 11:00 Murat Aydın Detaylar >>
Gölet 4 : 4 Beğ - Der Beygircioğlu 10.11.2019 13:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Yukarızeytin Spor 3 : 2 Çetmi Gençlik 10.11.2019 16:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Beğ - Der Beygircioğlu 5 : 5 Yukarızeytin Spor 17.11.2019 09:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Çetmi Gençlik 5 : 4 Gölet 17.11.2019 09:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Beğ - Der Beygircioğlu 4 : 4 Çetmi Gençlik 24.11.2019 11:00 Aydın Hoca Detaylar >>
Yukarızeytin Spor 3 : 1 Gölet 24.11.2019 14:00 Zafer Şahin Detaylar >>
Akçayazı Yıldırım 7 : 6 Gecek Spor 10.11.2019 10:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Eskice Spor 11 : 4 Büyük Polatlı Spor 10.11.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Akçayazı Yıldırım 8 : 3 Eskice Spor 17.11.2019 12:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Gecek Spor 3 : 3 Büyük Polatlı Spor 17.11.2019 14:00 Cengiz Topel Spor Tesisleri Detaylar >>
Eskice Spor 7 : 2 Gecek Spor 24.11.2019 12:00 Murat Aydın Detaylar >>
Akçayazı Yıldırım 6 : 5 Büyük Polatlı Spor 24.11.2019 14:00 Rasim Dorak Detaylar >>

Genel Bilgiler

Takım Kaptanı

Takım Kaptanı Takım Yetkilisi

Takım Kaptanı Takım ile ilgili resmi işlerden sorumludur.

Sezon Kadrosu

Sezon Kadrosu Takım Kadrosu

Takım kadrosu sezon başında belirlenir ve geçerli bir sebep olmadığı sürece değişmez.

Maç Alma

Maç Alma Kurallar

Taraflardan biri karşılaşma saatinde sahada olmaz ise hükmen 3-0 mağlup sayılacaktır.

Takım Kadrosu

Takım Kadrosu Kadro Sayısı

Takım kadrosu 15 kişiden oluşmaktadır. Takım 10 kişiden az olamaz yada 15 kişiden fazla olamaz.

Üst